Rybactwo i morze
Unia Europejska
Logotyp Nadnoteckiej Grupy Rybackiej - Przejście do strony głównej
mail
mail

NGR zatrudni na stanowisku Pracownik ds. administracyjnych 16.10.2018

Ogłoszenie o naborze na stanowisko Pracownik ds. administracyjnych

Zarząd Stowarzyszenia Nadnotecka Grupa Rybacka, z siedzibą w Pile, ul. Dąbrowskiego 8, ogłasza nabór na wolne stanowisko: Pracownik ds. administracyjnych
  1. Miejsce pracy: Biuro Nadnoteckiej Grupy Rybackiej
  2. Warunki pracy: praca na ½ etatu, umowa o pracę
  3. Wymagania podstawowe:
  • wykształcenie minimum wyższe,
  • doświadczenie zawodowe min. 3 lata,
  • prawo jazdy kat. B,
  • praktyczna znajomość obsługi komputera i programów komputerowych (MS Excel, Word, Outlook, Power Point) oraz internetu,
  1. Wymagania pożądane:
  • znajomość LSR, PO Rybactwo i Morze 2014-2020,
  • doświadczenie w pracy w organizacji pozarządowej,
  • podstawowa wiedza z zakresu kadr i księgowości,
       Kompetencje miękkie:
  • wysokie umiejętności interpersonalne, otwartość w kontakcie z ludźmi, miła aparycja,
  • samodzielność w działaniu,
  • dobra organizacja pracy, konsekwencja działania,
  • gotowość do nauki i podnoszenia wiedzy i kompetencji,
  1. Obowiązki pracownika:
  • zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów pomiędzy Biurem a organami NGR oraz pomiędzy NGR a osobami trzecimi,
  • obsługa urządzeń biurowych: telefon, ksero, fax, poczta e-mail,
  • prowadzenie korespondencji  m.in.: przyjmowanie przychodzącej korespondencji, rejestracja wysyłanej i otrzymywanej  korespondencji,
  • obsługa administracyjna Biura NGR, w tym przyjmowanie składek członkowskich,  sprawowanie pieczy nad sprzętem biurowym,
  • prowadzenie ksiąg inwentarzowych,
  • archiwizacja dokumentacji, w tym głównie konkursowej,
  • ścisła współpraca z pracownikiem Specjalistą ds. wdrażania LSR oraz udzielanie mu wsparcia w wykonywaniu jego obowiązków pracowniczych,
  • obsługa wnioskodawców związana z naborami wniosków składanych w ramach realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju, w tym udzielanie bezpłatnego doradztwa wnioskodawcom w zakresie aplikowania o środki z 4 priorytetu PO Rybactwo i Morze 2014-2020,
  • przygotowanie, wspólnie z pracownikiem – Specjalistą ds. wdrażania LSR  - wniosków o dofinansowanie oraz wniosków o płatność na funkcjonowanie NGR oraz współpracę,
  • organizacja konferencji, szkoleń i warsztatów współorganizowanych lub  organizowanych przez NGR,
  • obsługa posiedzeń WZC, Zarządu i KR oraz protokołowanie,
  • sporządzanie sprawozdań,
  • organizacja i uczestnictwo w lokalnych, krajowych i międzynarodowych inicjatywach promocyjnych i kulturalnych np. targach, wystawach związanych z obszarem NGR oraz LSR,
  • utrzymywanie kontaktów z lokalną społecznością oraz organizowanie i realizacja projektów aktywizujących różne środowiska lokalne (edukacja, aktywizacja zawodowa, pobudzanie przedsiębiorczości),
  • wykonywanie innych prac wynikających z bieżących działań biura, zleconych przez Kierownika biura.
  1. Wymagane dokumenty
         1) List motywacyjny.​​​​​
         2) Życiorys – curriculum vitae (CV).
         3) Kserokopie świadectw pracy.
         4) Kserokopie dyplomów potwierdzających wykształcenie.
         5) Kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach.
        6) Oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych, o niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo                  skarbowe oraz, że nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne.
         7) Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (klauzula informacyjna – w załączeniu).

  1. Wymagane dokumenty należy przesłać e-mailem na adres: sekretariat@ngr.pila.pl do dnia 29 października 2018 r.
  2. Dokumenty aplikacyjne (list motywacyjny, CV, oświadczenie oraz klauzula informacyjna) powinny być podpisane przez kandydata.
  3. Dokumenty, które wpłyną po wyżej wymienionym terminie lub w inny sposób niż określony w ogłoszeniu bez kompletu wymaganych dokumentów nie będą rozpatrywane.
  4. Nabór na stanowisko Pracownika ds. administracyjnych odbędzie się w 2 etapach:
           - 1 etap – wybór ofert spełniających wymogi formalne.
           - 2 etap – test kwalifikacyjny oraz rozmowa kwalifikacyjna
  1. Osoby spełniające wymogi formalne zostaną zaproszone do 2 etapu rekrutacji.
  2. Wszelkich informacji dotyczących naboru udziela Pani Danuta Pisarska – Kierownik Biura NGR, tel. 668 028 473.
  3. Informacja o wyniku rekrutacji zostanie zamieszczona na stronie internetowej www.ngr.pila.pl
  4. Nabór prowadzony jest w ramach Priorytetu 4 Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” 2014-2020.

 Prezez Zarządu NGR
   Wojciech Jóźwiak